Reiki Uyumlamaları İçin

Gelelim Reiki eğitimlerine… Reiki kelimesi Japonca’da Transandantal ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir.Reiki japonca bir kelimedir. En genel manada Reiki evrensel yaşam enerjisi demektir. Rei her yerde varolan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca’da, “Evrensel Yaşam Enerjisi” anlamına gelmektedir. Zihinsel, duygusal, bedensel ve hatta ruhsal her tür sorunda kullanılabilen bir enerjidir ve her birinde de etkilidir. Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Reiki sorunları çözmez. Sorunları çözen bizim enerji bedenimiz ve kendi fiziksel bedenimizin zekasıdır. Zihinsel problemler, enerji bedeninde olmuş olan aksaklıklardır. Reiki aktive edildiğinde, ellerinizi koyduğunuz yerde artık siz beden olarak yoksunuzdur, sadece reiki çalışır. Siz aradan çekilirsiniz, reiki ile kişinin bedeni birlikte çalışır. Bu beden aynı zamanda zihin ve duyguları da içerir. Zihin ve duygular ayrı şeyler değil, bedenle tamamen beraber olan şeylerdir. Enerji blokajlarının açılmasıyla birlikte zihnin, ruhun ve bedenin iyileşmesi başlar.

Reiki 1. seviye eğitimi: Reiki nedir?(Tanımı, prensipleri ve tarihçesi) Reiki Uyumlaması Nedir? Nasıl Çalışır? Enerji Bedeni, Aura(Eterik Beden), Çakralar, yerleri, renkleri, ve özellikleri, Reiki Kullanımı

Reiki 2. seviye eğitimi: Semboller(Kaynağı ve kullanımı), Korunma, Güçlendirme, Temizleme-Arındırma, Mühürleme, Topraklama, Zihinsel ve Duygusal Şifa Uygulamaları, Zihinsel Dengeleme, Uzağa Şifa Gönderme Teknikleri Reiki 1. seviye eğitimini almış kişiler bir süre sonra Reiki 2. seviye eğitimini alabilirler.

Reiki 3. seviye eğitimi: Reiki Şifasını yeniden anlama, Reiki Sembollerini Bütünleştirmek, Usui Master Sembolü, Anlamı, Etkileri, Kullanımı Üstat olma aşamasıdır. İki aşamada tamamlanır. Birinci aşamada Usui Reiki-3 uygulamalarını, üçüncü aşama sembollerini, bu sembollerin kullanımlarını ve kişisel iyileşmeyi; ikinci aşamadaysa, Reiki Master/Öğretmenlik ve uyumlama öğretilir.

Reiki 1 uyumlama ücreti 250.TL / Reiki 2 uyumlama ücreti 500.TL / Masterlık uyumlama ücreti 1000.TL’dir.

Sevgiler…

sertifika

İletişim için mail adresim: nurayduman@gmail.com

Bir yanıt yazın