Eat Slim Glory Nedir?

Mutlu, Sağlıklı ve Fit Bir Hayat Sürmek Elimizde!

EatSlimGlory, yiyerek ve egzersiz yaparak daha ince, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşam isteyen herkesin katılması için başlattığımız bir “Sağlıklı Yaşam Hareketidir!”

Online olarak uygulanacak olan bu programa, katılanlar istedikleri saat ve günlerde egzersiz videolarını istedikleri gibi programlayabilecek.

Egzersizlerinizi 20 dk lık zaman dilimlerinizde ya da 40 – 60 dk lık kendi uygun zamanlarınıza göre uygulayabileceğiniz bir sistem.

(Eğitmeniniz bu konu da sizi yönlendirecek.)

Minik dokunuşlarla yemeklerinizi nasıl lezzetli ve sağlıklı yapabileceğinizi öğrenirken, küçük beslenme önerilerinin yanı sıra, doğru beslenmenin temellerini de hayatınıza katarak, sağlıklı bir yaşam süre bilmenizi hedefler.

Hem özel bir destek alırken, hem de grup için’deki o birlik ve  motivasyonu bir arada deneyimleme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Program içerisinde destekçiniz olan Diyetisyen ve Egzersiz eğitmeniniz sayesinde hep yüksek motivasyona sahip olabilirsiniz.

WhatsApp desteği ile gün içerisinde eğitmeninize ya da diyetisyeninize sorularınızı iletebileceğiniz “soru- cevap desteği” ile yalnız olmayacaksın.

Böylece spor salonuna ya da Diyetisyene gitme zorunluluğunuz ortadan kalkarak, kendi programınız ile kendi alanınız da , hem sağlıklı beslenip hem de fit kalabilirsiniz.

Detaylar ve Kayıt için :

eatslimglory.com

YouTube da izlemek için Tıklayın

Bir yanıt yazın